Michał Oleksiuk

MANAGING DIRECTOR | REAL ESTATE ADVISOR | LEGAL ADVISOR

792 049 054

m.oleksiuk@lux-properties.pl

Łączy wszechstronne wykształcenie humanistyczne i prawnicze, praktykę w zakresie doradztwa prawnego i negocjacji umów handlowych z doświadczeniem na rynku obrotu nieruchomościami i biegłą znajomością języka angielskiego. Absolwent Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych, magister Prawa. Doświadczenie zdobyte w cenionych kancelariach adwokackich i dwóch specjalistycznych agencjach obrotu nieruchomościami wykorzystuje w pracy z najbardziej wymagającymi klientami. Obsługuje międzynarodowe korporacje i ambasady, doradza przy inwestycjach, stale analizuje warszawski rynek nieruchomości, by sprostać nawet najbardziej zindywidualizowanym potrzebom Klientów. Negocjacje handlowe i sporządzanie umów najmu to jego żywioł. Uważnie słucha, starannie selekcjonuje oferty pod kątem ich rentowności i bezpieczeństwa prawnego transakcji, gdyż satysfakcję Klientów i ich rekomendacje traktuje jako najlepszą wizytówkę swojej pracy.

Firma Lux Propertes

Nieruchomości luksusowe *** inwestycje *** nieruchomości komercyjne

Wieloletnie doświadczenie założycieli na międzynarodowym rynku obrotu nieruchomościami – w agencjach w Londynie i Mediolanie oraz na warszawskim rynku nieruchomości ekskluzywnych, praca przy dużych inwestycjach, współpraca z międzynarodowymi korporacjami, placówkami dyplomatycznymi i przyzwyczajenie do panujących tam najwyższych standardów obsługi a jednocześnie zderzenie tego stylu pracy z podejściem do Klienta, jakie często można zaobserwować na polskim rynku, stały się inspiracją do założenia firmy.

Dzięki temu w 2016 r. powstała firma Lux Properties Warsaw – unikatowa agencja, która jest owocem pasji,  doświadczenia, wiedzy z zakresu obrotu luksusowymi nieruchomościami oraz gruntownej znajomości rodzimego rynku nieruchomości inwestycyjnych i komercyjnych.

Stawiamy na jakość, a nie na ilość. Świadomie zrezygnowaliśmy z planów tworzenia dużej agencji z oddziałami, dziesiątkami pracowników i sztywnymi korporacyjnymi regułami, bo z doświadczenia wiemy, jak negatywny ma to wpływ na jakość usług. Stawiamy na mały, zaangażowany zespół profesjonalistów, zdolny do szybkiego przygotowania spersonalizowanej oferty adekwatnej do potrzeb Klienta. Miarą naszego sukcesu są rekomendacje, dlatego dbamy o to, by na każdym kroku współpracy świadczone usługi miały jak najwyższą jakość. Cechuje nas dbałość o szczegóły, dyskrecja, wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm.

Nasza specjalizacja:

  • Wyszukiwanie nieruchomości pod inwestycję i doradztwo inwestycyjne
  • Wynajem i sprzedaż ekskluzywnych domów i apartamentów
  • Wynajem i sprzedaż nieruchomości komercyjnych
  • Kompleksowa obsługa międzynarodowych firm i instytucji w zakresie relokacji personelu do Warszawy (organizacja przeprowadzki, wyszukiwanie odpowiednich nieruchomości, negocjacje i przygotowanie dwujęzycznej umowy najmu, doradztwo przy wyborze usług TV/Internet/sprzątania itp., opieka przez cały okres trwania najmu)

Usługa świadczona przez Lux Properties jest zawsze szyta na miarę – wychodzimy naprzeciw potrzebom Klienta i dostarczamy produkt, który spełnia oczekiwania. Na każdym etapie współpracy oferujemy kompleksowe doradztwo poparte wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Lux Properties


+48 792 049 054 

biuro@lux-properties.pl